درباره ما

حس شما برای ما مهمه!

ما دو نفری بارادلند رو با عشق راه انداختیم ، شب و روز تلاش کردیم ، به راحتی مشتری هامون فکر کردیم ، به حال خوبشون ، به حسشون که بعد از خرید از ما دارند .
ما برای بهایی که پرداخت می کنن ارزش قائلیم . از بسته بندی تا کیفیت محصولامون رو ریز به ریز بهش فکر کردیم . هدفمون اینه که بتونیم تغذیه سالم رو به بهترین شکل عرضه کنیم و حال و هوای تغذیه ای شما رو عوض کنیم . ما یه تیم هستیم برای حال خوب هم تلاش می کنیم و حال خوب مشتری هامون هدف ماست .

چرا اسممون بارادلند شده ؟

حاصل عشق ما اسمش باراد شده ! پسرمون رو میگم !D: برای همین ما هم همین اسم رو گذاشتیم

مرسی از اینکه همراه ما در بارادلند هستید

اما معرفی جامع تر

ما یه تیم جوون هستیم که با کلی ایده و عشق به همه مردمان ایران عزیزمون با تکیه بر تجربه و تخصصمون بهترین خشکبار و تنقلات رو ارائه میدیم خوشحال میشیم بتونیم بهترین خدمات رو به تمام مردمان ایران زمین ارائه کنیم ، از انتخاب کشاورز و خرید مستقیم محصول گرفته تا بسته بندی و نوع و شکل بسته بندی رو بهش فکر کردیم ، تمام هدفمون حمایت از کشاورز و مصرف کننده بوده و هست ، ما بهترین آجیل و خشکبار و محصولات ارگانیک رو ارائه می کنیم چون معتقدیم مردمان سرزمین زیبامون ایران لایق بهترین ها هستن و بهشون کمک می کنیم بهترین انتخاب رو داشته باشن ، تمام سفارشات رو با کلی ذوق و عشق بسته بندی می کنیم و میفرستیم و معتقدیم همین حس های خوبه که کار رو زیبا می کنه ، ممنون از اینکه حامی ما هستید !

مرسی از تک تکتون

تیم باراد لند

350+ نوع محصول با کیفیت

ما تو بارادلند بیش از هر چیزی کیفیت و بسته بندی اولویت کاریمونه ، به عقیده ما مشتری های بارادلند لایق بهترین کیفیت و بسته بندی هستند .

2500+ مشتری دوست داشتنی

ما در 3 سال فعال خود با افتخار مشتریانی فوق العاده و محترم داریم که به حضور تک تکشون می بالیم .

3+ سال سابقه درخشان

کیفیت ، احترام به مشتری سرلوحه کار ماست

برترین برندهای مواد غذایی